Čo s nepotrebnými detskými vecičkami?

Detské oblečenie a hračka

Detské vecičky patria asi k najčastejšie obmieňaným tovarom. Naše ratolesti rastú tak rýchlo, že často je oblečenie ale i iná výbavička neaktuálna oveľa skôr ako doslúžila. Čo urobiť s nepotrebnými, ale stále zachovalými a použiteľnými vecičkami? Je predsa škoda vyhodiť zánovný kočík či detské oblečenie, ktoré už naše dieťatko neoblečie.

Jednou z možností je ponúknuť nepotrebné oblečenie v detskom bazáre. Na internete sa nachádza veľké množstvo rôznych špecializovaných inzercií, v ktorých možno pridávať inzeráty zdarma, no pridávanie ponúk na všetky z nich môže byť stratou času. Najmä preto, že väčšina z nich nie je navštevovaná a vašu ponuku si pozrie málo potencionálnych záujemcov.

Na slovenskom internete patria k najnavštevovanejším detským burzám nasledovné weby:

www.mimibazar.sk  –  najnavštevovanejší inzertný a aukčný portál s detskými vecičkami, denná návštevnosť sa pohybuje okolo 80 tisíc návštevníkov,

www.modrykonik.sk/market/ –  rozsiahla detská inzercia ako súčasť navštevovaného a obľúbeného komunitného webu pre mamičky,

www.babybazar.sk  –  bezplatná inzercia nielen detského, ale i dámskeho a pánskeho oblečenia,

www.babyburza.sk  –  detský bazár obsahuje podobne ako predošlý web aj pánske a dámske oblečenie, kočíky, hračky a kojenecké potreby.

Ďalšie možnosti ponúkajú všeobecne zamerané inzercie, kde už síce efektivita vzhľadom na široké zameranie nie je tak vysoká, ale naďalej stojí za povšimnutie. Ide o servery bazos.sk, inzercia.sk, avizo.sk, bazar.sk a burza.sk.

Poznáte ďalšie miesta, na ktorých sa dajú zverejniť inzeráty? Podeľte sa o ne s ostatnými v komentároch pod článkom. 

Fotografia: BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]
Posledné komentáre
  1. Petra
  2. aja
  3. ingrid

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *